تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۱۰:۱۶

فرماندار ساوجبلاغ : اشد مجازات برای متخلفان و فروشندگان آردهای سهمیه ای


فرماندار ساوجبلاغ  در نشست  کارگروه آرد ونان  گفت:تعدادی از نانواییهای شهرستان علیرغم بازرسیهای انجام شده و اخطارهای داده شده،باز هم اقدام به فروش آردهای سهمیه ای خود در بازار آزاد می نمایند.

🔶️مهدی مهرور افزود : با متخلفان بر خورد جدی خواهیم کرد و با هماهنگیهایی که با بازرسان اداره صمت وتعزیرات وفرمانداری انجام گرفته،منبعد بصورت جدی به این مسئله ورود کرده و بااشد مجازات با آنان  برخورد خواهیم کرد .
🔶️وی افزود متخلفین را به مراجع قضایی معرفی می کنیم  ، قطع سهمیه و درنهایت ابطال پروانه کسب  از دیگر بر نامه های ما برای خبازان متخلف است .

🔶️ وی افزود:برای ما مورد قبول نیست که واحد نانوایی غیرفعال در سطح شهرستان ،سهمیه آرد دولتی را  دریافت
و  آرد خود را دربازار آزاد بفروش برساند و کمااینکه متولیان امر در امور صنفی هم از این مسئله بی خبر باشد و یا بی اهمیت از کنار مسئله بگذرد.

🔶️مهندس مهرور گفت:درکنار کم فروشی وتخلفات آرد فروشی،متاسفانه شاهد حمل آرد با وسایل نقلیه آلوده نیز هستیم که باید بهداشت ورود کرده وبا آن  بر خورد کند.

🔶️وی افزود:تخلفات نانوایان باید در همان روز رسیدگی وتعیین تکلیف شوند و فرصتی به متخلفین دراین حوزه داده نشود چون این امر رابطه مستقیم با سلامت و سفره مردم دارد.

🔶️وی گفت:مدیریت شهرستان در بحث آرد فروشی و نیازسفره مردم باهیچ احدی شوخی و مماشات نداشته و اجازه تخلف در این موضوع را به فردی نخواهم داد تا هم ردیف با صهیونیستها بشود .

🔶️ مهرور افزود: در صورت تخلف صنف برخورد قاطع و قانونی در دستور کار است.


فایل دانلود:

کد خبر : 21532

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۵۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026