تاریخ ایجاد خبر : سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۰۵

بازدیدسرزده فرماندارساوجبلاغ از نانوایی های شهرهشتگرد


فرماندار شهرستان به اتفاق معاون توسعه وبرنامه ریزی فرمانداری،رییس اداره صمت،رییس اتاق اصناف و رییس هماهنگی امور اقتصادی  فرمانداری وتعدادی از بازرسان از وضعیت توزیع نان،سهمیه آرد ،رعایت بهداشت،کیفیت وقیمت نان بازدید سرزده کرد و درجریان برخی از گلایه های مردمی دراین خصوص قرار گرفت.
🔶️مهندس مهرور در این بازدیدها ضمن تذکر به کلیه نانوایی ها به رعایت بهداشت افزود: ضروری است که بازدید ها و نظارت ها در این زمینه بصورت جدی صورت گیرد و نسبت به وضع ظاهری ونظافت وتمیزی اماکن عرضه نان دقت نظر بیشتری شود.
🔶️فرماندار ساوجبلاغ با تاکید بر اینکه کمبود آرد و نان در شهرستان وجود ندارد گفت :  کمبود آرد و سهمیه نانوایی ها و همچنین افزایش قیمت نان در شهرستان نداریم وباید عرضه با کیفیت وقیمت برابر مصوبات صورت پذیرد.
🔶️مهندس مهرور درپایان افزود:با هرگونه تخلف از قبیل کم فروشی و یا فروش آرد سهمیه ای مردم دربازار آزاد برخورد  قانونی خواهد شد،
🔶️وی افزود: در این بازدید ها چند نکته پیرامون وضعیت کیفیت نان و رعایت پروتکل‌های بهداشتی  مشاهده شد که برای برطرف کردن مشکلات در این زمینه، بصورت مستمر بازدیدها ادامه خواهد داشت .
🔶️فرماندار ساوجبلاغ تصریح کرد:  قیمت گذاری دراین زمینه برابر قانون است و  توسط دستگاه های مشخص شده صورت می گیرد.

فایل دانلود:

کد خبر : 21552

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۴۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026