تاریخ ایجاد خبر : پنجشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت : ۰۹:۵۵

جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج


 جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج در شهرستان ساوجبلاغ به ریاست معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرمانداری وباحضوراعضا درسالن جلسات فرمانداری ساوجبلاغ برگزار شد.

🔶️دراین جلسه محمدی به اهمیت وفلسفه وجودی بسیج در کشور اشاراتی کرد وگفت:بسیج درتمامی برهه های حساس کشور همدوش با نیروهای نظامی و انتظامی همراه و مشارکت داشته و نقش مهمی در عزت واقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ازپس از پیروزی انقلاب تا کنون ایفا کرده است که بر هیچ کسی پوشیده نیست.

🔶️وی افزود:حضور بسیج در 8 سال دفاع مقدس و در تمامی بحرانها و اتفاقات گذشته حاکی از خان برکفی بسیجیان داشته و وفاداری خود را همواره به اثبات رسانده اند.

🔶️وی بیان کرد: بسیج بزرگترین شبکه فعال وتاثیرگذار فرهنگی، اجتماعی، نظامی و مردمی در دنیااست و ما در هیچ جای دنیا شبکه‌ای مشابه به این وسعت را همچون بسیج نداریم.

🔶️معاون سیاسی،امنیتی واجتماعی فرمانداری گفت:ما هم برخود وظیفه می دانیم تا از خدمات و جانفشانی های بسیجیان درتمامی مقاطع بخصوص در هفته بسیج که متعلق به نظام پربرکت جمهوری اسلامی است ،تقدیر و تجلیل نماییم.

🔶️معاون فرهنگی ناحیه بسیج ساوجبلاغ هم بااشاره به حضوربسیجیان درتمامی برنامه ها تصریح کرد: خدمت بسیجیان به مردم در حوزه‌های مختلف تعطیل نمی‌شود و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی می‌توان این خدمت را همچنان ادامه داد و ما نیز به عنوان خدمت‌گزار مردم ،رعایت اصول بهداشتی و جلوگیری از شیوع کرونا را مبنای برگزاری برنامه‌های هفته بسیج قرار می‌دهیم و اکثر برنامه‌های هفته بسیج به صورت مجازی خواهد بود.

🔶️علوی افزود: با توجه به شیوع موج سوم ویروس منحوس کرونا ،برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج امسال متفاوت از سال‌های گذشته و با تمرکز بر پایگاه محور و محله محور خواهد بود.

🔶️وی تصریح کرد: یکی از فلسفه‌های وجودی بسیج رفع تهدیدها و تبدیل آنها به فرصت است بدین منظور شعار محوری هفته بسیج امسال «بسیج پیشرو خدمت، امیدآفرین» نامگذاری شده است.


فایل دانلود:

کد خبر : 21591

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۸۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026