تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۲:۱۲

برگزاری ۴۰برنامه به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و حماسه ۹ دی


معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری ساوجبلاغ  از اجرای بیش از ۴۰ برنامه در سطح شهرستان همزمان با اولین سالگرد شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و ایام حماسه ۹ دی خبر داد.
رضا محمدی در نشست با مدیران شهرستان که در سالن اجتماعات فرمانداری بر گزارشد گفت:اگر شرایط کرونایی مساعد باشد،مراسم بزرگداشتی در روز 10 دی بصورت متمرکز شهرستانی درسالن 9 دی شهرداری برگزار می شود.
وی افزود:کلیه مراسمات در بخشها وشهرها با هماهنگی و همراهی فرمانداری و سپاه برگزار خواهد شد و براساس برنامه ریزیهای دقیق همراه با پروتکل های بهداشتی اجرا می شوند.
رضا محمدی گفت:ادارات فرهنگ وارشاد اسلامی وتبلیغات اسلامی هم درکنار سپاه نسبت به تولید محتوا درفضاهای مجازی وحقیقی اقدام می نمایند و خوراک تبلیغاتی را برای استفاده کاربران در شهرستان در این ایام ایجاد می کنند.
وی افزود:در شهرها وروستاها هم فضاسازی متناسب با ایام انجام می شود وباید همه دستگاهها وادارات در این زمینه همکاری کمک نمایند.
محمدی با اشاره به فعالیتهای اخیر دشمن در تبلیغات علیه مسئولین نظام گفت:نقش تبلیغات در این ایام بسیار موثر بوده ونقش موثری دارد و ما نباید منفعل عمل کنیم بلکه با تبیین برجستگی های ابعاد شخصی مسئولین نظام،هدف شوم دشمنان راخنثی نماییم.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی افزود:تبلیغات در فضای شاد برای جوانان ونوجوانان بسیار موثر واقع خواهد شد و دراین فضا باید بیشترین بهره را برای تبیین اهداف نظام برد.
وی راه‌اندازی گسترده خدمت مومنانه به نیابت از شهید سلیمانی در قالب رزمایش مرحله سوم کمک مومنانه به همت نهاد ها، ادارات، موسسات، گروه‌های جهادی و مردم نهاد، راه اندازی پویش عهد عاشقی با سردار دل‌ها به همت دانش آموزان و دانشجویان بسیجی، ایجاد صفحه اختصاصی با هشتگ "ما ملت امام حسینیم "به منظور ایجاد پیوند شهادت شهید سلیمانی با حماسه عاشورا، برگزاری مسابقات فرهنگی به ویژه از وصیت نامه شهید سلیمانی در فضای مجازی، برگزاری مسابقات نقاشی برای نوجوانان ونونهالان، اجرای پویش نذر خون توسط پایگاه‌های مقاومت بسیج،  تقدیر و تجلیل از مدافعان سلامت، پزشکان و رزمندگان جبهه مقاومت، برگزاری برنامه محوری سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی و حماسه ۹ دی، عطر افشانی گلزار شهدا، تهیه طومار و امضای آن برای ابراز انزجار و انتقام سخت از قاتلان شهید سلیمانی و فعالیت‌های روشنگری در فضای مجازی از جمله برنامه‌های اجرایی در هفته مقاومت و دهه بصیرت شهرستان ساوجبلاغ است.


فایل دانلود:

کد خبر : 21938

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026