تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۳۶

بازدید سر پرست فرمانداری به همراه مدیر کل ثبت احوال استان البرز از اداره ثبت احوال شهرستان


بمناسبت هفته ثبت احوال ، مهدی مهرور سر پرست  فرمانداری  شهرستان ساوجبلاغ به همراه مدیر کل ثبت احوال استان البرز با حضور در اداره ثبت احوال این شهرستان ،  ضمن بازدید از بخش های مختلف این اداره ، با رئیس و کارکنان ثبت احوال  ساوجبلاغ  نیز دیدار و گفتگو کردند.
♦️در این دیدار سر پرست  فرمانداری  شهرستان ساوجبلاغ ضمن تبریک بمناسبت روز ثبت احوال به رئیس و کارکنان این اداره ، بر لزوم بروزرسانی اسناد سجلی و اطلاعات هویتی افراد تاکید کرد گفت  : هویت شفاف افراد نقش اساسی در برنامه‌ریزی‌ها وهدف‌گذاری‌های خرد و کلان دارد .
♦️وی افزود : سازمانهای مختلفی درکشور وظیفه تعیین وجمع آوری آمار صحیح را بر عهده دارند، آمار صحیح در تعیین سرنوشت و برنامه ریزی و توسعه کشورنقش بسزایی را ایفا می‌کند.
♦️فرماندار ساوجبلاغ در این نشست با تقدیر از حضور مدیر کل ثبت احوال در این شهرستان از عملکرد مدیر اداره ثبت احوال شهرستان تشکر کرد و گفت :  اقداماتی از قبیل ثبت وقایع حیاتی، تعویض شناسنامه و صدور کارت هوشمند ملی ، استخراج آمار صحیح جمیعتی  نقش مهمی را در پیشبرد امور مختلف در شهرستان انجام می دهند .
♦️مدیر کل ثبت احوال البرز  نیز در این نشست  با تشریح اقدامات این اداره کل در جهت صدور کارت های ملی هوشمند، تعویض شناسنامه ها، واگذاری خدمات ثبت احوال به دفاترپیشخوان، خاطرنشان کرد: هدف ثبت احوال تسهیل و تسریع در ارائه خدمات ثبت احوال  در راستای تکریم ارباب رجوع است.
♦️رفیع پور گفت : در بحث ثبت وقایع چهار گانه و صدور کار ملی هوشمند و تعویض شناسنامه این اداره کل  در سطح کشور جزو استانهای برتر محسوب می شود.
♦️در پایان این نشست و بازدید از کارکنان ساعی و پر تلاش اداره ثبت احوال ساوجبلاغ با اهدا لوح تقدیر قدر دانی شد .

فایل دانلود:

کد خبر : 21972

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۹

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026