تاریخ ایجاد خبر : یکشنبه ۷ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۱:۴۲

ساماندهی بیش از ۵۰ نقطه حادثه خیز در ساوجبلاغ


معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ساوجبلاغ در نشستی که با حضور بخشدارمرکزی ، رییس اداره راهداری ، مدیر ستاد اجرایی فرمان امام (ره ) دهیار و شورای اسلامی روستای قاسم آباد بزرگ در سالن اجتماعات فرمانداری بر گزار شد از ساماندهی ۵۰ نقطه حادثه خیز در شهرستان ساوجبلاغ خبر داد .
♦️مهندس اخلاقی افزود : اجرای طرح های عمرانی برای نقاط حادثه خیز که در سال های اخیر اجرا شده موجب کاهش حوادث منجر به فوت شده است .
♦️علیرضا اخلاقی گفت : هدف از این نشست ساماندهی جاده قاسم آباد بزرگ است که هرساله تصادفات متعددی در این محدوده اتفاق می افتتد و یکی از مطالبات ساکنین این روستا است .
♦️وی با تشریح اقدامات عمرانی انجام شده  در روستای قاسم آباد بزرگ گفت : طرح های عمرانی این روستا چشمگیر بوده بطوریکه طی سالهای اخیر به اندازه بیش از چندین دهه در این روستا کار عمرانی انجام شده است .
♦️اخلاقی افزود:  برای تعریض و ایمن سازی جاده قاسم آباد بزرگ  ۲۲ هزار مترمربع از اراضی  بافت روستا برای اجرای معابر آزادسازی شده ویا در حال انجام میباشد .
♦️وی گفت :  طبق توافقات صورت پذیرفته در این نشست  مقرر گردید با همکاری مالکین اراضی مجاور، محور مذکور تا حد استاندارد وبا رعایت ضوابط تعریض گردد.
♦️ وی در پایان افزود طرح اجرای روکش اسفالت و بهسازی مسیرهای تهراندشت ، سعید اباد و سهیلیه نیز در دستور کار قرار دارد .

فایل دانلود:

کد خبر : 21974

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۱۱

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026