تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۸ دی ۱۳۹۹ ساعت : ۱۴:۲۲

جلسه تنظیم بازار شهرستان ساوجبلاغ


معاون توسعه وبرنامه ریزی فرمانداری ساوجبلاغ در جلسه تنظیم بازار شهرستان از ایجادپایگاه متمرکز توزیع کالاهای تنظیم بازاری دربخشهای چندار وچهاربلغ خبر داد.
♦️فرزانه معدنکن گفت:پس از احداث محل توزیع کالاهای تنظیم بازار درشهرهشتگرد و ایجاد رضایت بین مردم ،برآن شدیم تا باهماهنگیهای انجام شده با ادارات متولی و ناظر شهرستانی این مراکز را دربخشهای چندار و چهارباغ نیز ایجادنموده و بانظارت بازرسان وهمکاری اداره صمت شهرستان نسبت به توزیع اقلام موردنیاز مردم دراین دوبخش اقدام نماییم.
♦️وی افزود:از هم اکنون برنامه ریزیهایی برای تامین میوه شب عید در شهرستان انجام شده و دراین خصوص مشکلی نخواهیم داشت.
♦️معاون توسعه وبرنامه ریزی فرمانداری خواستار نظارت بر بهداشت عرضه برخی از اقلام مصرفی شد وگفت:تیم کارشناسی بررسی وضعیت بهداشتی توزیع اقلامی همچون مرغ وتخم ومرغ در سطح شهرستان تشکیل شده و دراین زمینه نظارت وبازدید با شدت انجام می پذیرد.
♦️وی افزود:نظارت بر درج قیمتها و بازرسی از انبارها نیز از اولویتهای کارگروه تنظیم بازار خواهد بود.
معدنکن به مسائل ومشکلات مربوط به آرد ونان نیز اشاره ای کرد و گفت:مجوزهای نانوایی باید درچارچوب قانونی صادر شده و برحسب نیاز و بررسی کارشناسانه نسبت به صدور مجوز اقدام گردد.
♦️وی افزود:طبق بررسی های صورت گرفته برخی از نانواییها مشمول کاهش ویا افزایش سهمیه آرد خواهند شد که بتوانیم توزیع مناسب نان را درشهرستان مدیریت نماییم و بدنبال آن هستیم مجوزی دریافت کنیم که در صورت مشاهده تخلفات مکرر از سوی نانوایی های متخلف بتوانیم پروانه فعالیت آنها را باطل نماییم .
♦️وی درپایان گفت:توزیع کالاهای مورد نیاز مردم در شهرستان به خوبی درحال انجام است ومشکلی دراین خصوص وجود ندارد و تشدید نظارتها براصناف همچنان ادامه خواهد داشت.

فایل دانلود:

کد خبر : 21988

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : تعداد بازدیدها : ۱۲۳

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی :


  •  آمار سایت
  •  اوقات شرعی
کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به استانداری البرز بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.
آدرس: کرج- جهانشهر- بلوارماهان. تماس : 4-34438501 - 026