فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ

تاریخ ایجاد خبر : چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت : ۱۲:۰۰

نشست ستاد مقابله با بیماری کرونا در فرمانداری ساوجبلاغ


 نشست فوق العاده ستاد مقابله با بیماری کرونا در فرمانداری ساوجبلاغ با رعایت پروتکل های بهداشتی  برگزار شد.
♦️معاون سیاسی امنیتی واجتماعی فرماندارساوجبلاغ با تاکید بر رعایت موازین بهداشتی و پروتکل های ابلاغی از سوی همشهریان گفت:در برخی از بازرسی ها شاهد تجمعاتی در بانکها و فعالیت باشگاههاو سالن های ورزشی درسطح شهرستان بودیم وبراساس مصوبه امروز با بانکهایی که رعایت موارد را نداشته باشند برخورد خواهد شد و بر عملکرد باشگاهها وسالن های ورزشی هم رسیدگی ودرصورت عدم تعطیلی اقدامات لازم صورت می پذیرد.
♦️محمدی افزود:باید اطلاع رسانی ها درخصوص شرایط امروز شهرها واماکن با استفاده از سیستم های صوتی و مانند زمان دفاع مقدس انجام شود تا بازخوردهای مثبت روانی را در جامعه ایجاد کنند چون شرایط کنونی ما مانند زمانهای جنگ ونیاز به همکاری همگانی دارد.
♦️وی به تامین واکسن برای تزریق به گروههای مورد نظر و جلوگیری از هرگونه تجمعات و تشکیل بازارهای روز وکنترل آن با نظارت شهرداریها تاکید کرد.
معاون سیاسی امنیتی واجتماعی استفاده از ظرفیت خیرین را مهم دانست وگفت:خیرین ما در تمامی مقاطع حساس نظام همراه بوده اند و امروز هم باید از این ظرفیت مهم برای تامین اقلام معیشتی برای نیازمندان و تامین وسایل وتجهیزات مورد نیاز در بیمارستانها استفاده شود.
♦️محمدی همچنین از کنترل ورودی شهرها خبر داد وگفت:ورودی شهرهای هشتگرد،شهرجدید هشتگرد و کوهسار باکمک عوامل انتظامی وشهرداریها و بسیج مسدود می شود و خودروهای غیر بومی اجازه تردد نخواهند داشت و درصورت مشاهده جریمه می شوند.
وی در آخر از شهرداری هشتگرد خواست تا بازار بعثت را دراختیار اتاق اصناف برای توزیع مناسب مرغ با قیمت مصوب وبا رعایت پروتکل های بهداشتی و قابل کنترل قرار دهد.

فایل دانلود:

کد خبر : 23199

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۹۱۷

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۳۹
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۵۰۶۶۴نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری ساوجبلاغ بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.