فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ

تاریخ ایجاد خبر : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ ساعت : ۱۲:۰۵

اعلام آمادگی فرماندار شهرستان ساوجبلاغ برای ساخت ۳ هزار مترمربع سوله در نجف اشرف


شنبه ۲۶ اسفندماه، مراسم تجلیل از خادمین اربعین حسینی در شهرستان ساوجبلاغ با حضور فرماندار، معاونین فرماندار، جمعی از مدیران دستگاه‌ها، خادمین و مسئولین ستاد عتبات عالیات برگزار شد.
 فرماندارشهرستان ساوجبلاغ طی سخنانی با تقدیر از خادمین، خیّرین و دست اندرکاران پیاده روی عظیم اربعین در شهرستان ساوجبلاغ، گفت: پشتیبانی از این حرکت بزرگ جهانی نیازمند تدارک قوی و همگانی است و اقتضا می کند نیرو و عواملی با کارآیی های بالا در این امر مهم مشارکت داشته باشند که خوشبختانه کمیته پشتیبانی با همکاری و هماهنگی فعالان بخشهای مختلف توانسته به خوبی در این عرصه خدمات خوبی را ارائه دهند.
وی افزود: البته لازم است نقاط ضعف ادوار و سال‌های گذشته احصا و برای رفع آن برنامه ریزی کرد تا زائرین محترم به راحتی در پیاده روی و اجتماع عظیم اربعین حسینی حضورداشته باشند.
 دکتر البرزی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت خیرین و متمکّنین بخش های مختلف در شهرستان، پتانسیل عظیمی است که می شود با  تعامل و سازماندهی، این ظرفیت مهم را پای کار آورد.
فرماندارشهرستان ساوجبلاغ در بخش دیگری از سخنان خود، از اعلام آمادگی برای ساخت ۳ هزار مترمربع سوله در نجف اشرف خبر داد و گفت: این مسئله منوط به حل مسائل بین عتبات عالیات شهرستان، استان و مرکز است و با حل مسئله مالکیت و اسناد زمین مذکور، آماده ایم با کمک دیگر عزیزان نسبت به ساخت سوله ها اقدام کنیم.
دکترالبرزی افزود: با تأمین انبار و مرکز نگهداری لوازم موکب ها در کشور عراق، بسیاری از مشکلات حمل و نقل ستاد عتبات عالیات رفع خواهد شد و از این هزینه می توان برای موارد دیگری صرف نمود.
 در ابتدای این مراسم،  رئیس ستاد عتبات عالیات شهرستان طی گزارشی، از جمع آوری حدود ۳ میلیارد تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردمی در شهرستان، اسکان ۲۰۸۰۰ نفر و توزیع بیش از ۱۶۳ هزار پرس غذا در پیاده روی اربعین امسال خبر داد.
 در پایان این مراسم از خادمین و دست اندرکاران اربعین امسال تجلیل بعمل آمد. 


┄┅═✼✿‍✵✿‍✵✿‍✼═┅┄
شنبه، ۲۶ اسفندماه ۱۴۰۲

فایل دانلود:

کد خبر : 35905

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۰۰

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

بازدید امروز ۳۲۴۶
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۴۲ نفر
کل بازدیدکنندگان ۶۷۷۷۶۰ نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری ساوجبلاغ بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.