فرمانداری شهرستان ساوجبلاغ

تاریخ ایجاد خبر : جمعه ۸ تیر ۱۴۰۳ ساعت : ۱۱:۵۶

نشست خبری فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اصحاب رسانه و فعالان فضاهای مجازی


 پنجشنبه ۷ تیرماه، و در آستانه برگزاری رویداد مهم و حماسی ۸ تیر ماه و چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، نشست خبری فرماندار شهرستان ساوجبلاغ با اصحاب رسانه برگزار شد.
دکتر البرزی در این نشست با اشاره به آمادگی کامل شهرستان برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: بر اساس هماهنگی های انجام شده و تعامل بین هیأت ‌های اجرایی، نظارت و بازرسی شهرستان، در آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری هستیم.
وی گفت: برای آمادگی شعبات و تامین زیرساخت‌های لازم، ۶۰ جلسه هماهنگی برگزار شده و حدود ۱۴۰ بازدید میدانی در سطح شهرستان انجام شده است و تمامی بسترها برای برگزاری یک انتخابات سالم با حضور باشکوه مردم انقلابی و همیشه در صحنه شهرستان ساوجبلاغ مهیاست.
 فرماندار شهرستان ساوجبلاغ افزود: بر اساس آمار به دست آمده ۱۳۱۱۳۲ نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که تمامی متولدین قبل از ۸ تیرماه ۱۳۸۵ را شامل می شود.
وی تصریح کرد: ۱۳۳ شعبه اخذ رای شهری و روستایی به صورت ثابت و سیار، آرای مردم را اخذ خواهند کرد و ۲۱۰۹ نفر عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و نیروهای نظامی و انتظامی امر برگزاری انتخابات را در شهرستان بر عهده دارند.

فایل دانلود:

کد خبر : 36613

منبع : فرمانداری ساوجبلاغ

تعداد بازدید : ۱۰۴

چاپ :


نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی :


آمار بازدیدکنندگان
نظرسنجی
اوقات شرعی

#ShowCity##ShowTime# #btnCalculate#
بازدید امروز : ۲۰
تعداد بازدیدکنندگان امروز : ۱ نفر
کل بازدیدکنندگان : ۵۰۶۶۴نفر
نظر شما در مورد طراحی سایت چیست؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف


کلیه حقوق این مادی و معنوی این سایت متعلق به فرمانداری ساوجبلاغ بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد می باشد.